Organ prowadzący
Zobacz najbliższe wydarzenia

12 października 2020

Mamo! Tato!

Nie siedź z dzieckiem w domu! Przyjdź do Regnum na zajęcia!


Czas jesienno-zimowy to trudny okres dla rodziców najmłodszych dzieci. Na placu zabaw już troszkę zimno, długi spacer może zakończyć się przemoczonym od deszczu ubraniem. A przecież trzeba zadbać, żeby maluszek się nie nudził. Dom Edukacyjno-Kulturalny Regnum to miejsce, które się specjalizuje w zapewnieniu rozrywki. Zapraszamy do udziału w trzech rodzajach zajęć:

- umuzykalniające dla maluszków od 6 miesiąca życia – okres niemowlęcy to idealny moment na rozpoczęcie edukacji muzycznej. W tym wieku dzieci poprzez zabawę uczą się wielu nowych rzeczy. Na zajęciach wykorzystujemy utwory muzyki klasycznej, która bardzo pozytywnie wpływa na rozwój dziecka. Zapraszamy na bezpłatne zajęcia w dniu 22.10.2020 o godz. 16:30

- rytmika – zabawa dla nieco starszych dzieci (od 20 miesięcy do 3 lat), które lubią rytm, muzykę i zabawy plastyczne. Zajęcia niezmiennie od lat prowadzi Pani Bogusia. Zapraszamy 19.10.2020 do dwóch grup: 16:30 lub 17:45 (Uwaga! W pierwszej kolejności zapisujemy na pierwszą grupę)

- multisensoryka – wielozmysłowa zabawa dla wszystkich ciekawych świata maluchów i ich rodziców. Jeżeli chcesz zadbać o wszechstronny rozwój dziecka, zapisz się na nasze zajęcia. Zapraszamy dzieci od 2,5 do 4 lat. To idealny sposób na adaptację dla przyszłych przedszkolaków. Zajęcia bezpłatne odbędą się 20.10.2020 o godz. 16:30.

Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy: fundacja@nowe-pokolenie.pl