Organ prowadzący
Zobacz najbliższe wydarzenia

12 października 2020

Czy przedszkolaki lubią zabawę? Oczywiście, że tak! A gdzie jest jej najwięcej?

W Domu Edukacyjno-Kulturalnym Regnum.


Twojego przedszkolaka rozpiera energia? Chcesz, żeby się świetnie bawił i rozwijał swoje wszechstronne zainteresowania? Nie wiesz, gdzie znaleźć zajęcia sportowe, taneczne i plastyczne? Wychodzimy Ci z pomocą. U nas codziennie coś innego i równie ciekawego. A do tego jest możliwość udziału z zajęciach bezpłatnych! Wystarczy dokładnie śledzić naszą ofertę 

Na początek coś dla małych artystów:

Balet, który uczy gracji i poczucia rytmu jest w każdy poniedziałek o 15:30. Cena regularna to 25zł. Uwaga! 19 października zajęcia bezpłatne.
Zajęcia wokalno- teatralne, czyli wyprawa do świata muzyki i sztuki. Widzimy się we wtorki o 15:45. Uwaga! 13 października zajęcia bezpłatne. W tym dniu zapraszamy na zajęcia bezpłatne również starsze dzieci (od 7 do 12 llat). Godz. 16:30
Środa upływa nam pod znakiem wszelakich sztuk plastycznych. Jeżeli Twoje dziecko nie boi się troszkę ubrudzić, a szafki w domu są wypełnione po brzegi jego pracami, to na pewno są właściwe zajęcia. Zapraszamy o godz. 16:00. Cena regularna to 25zł. Uwaga! 14 października zajęcia w cenie promocyjnej- 20zł.

Nauki ścisłe to prawdziwy konik Twojego przedszkolaka? Świetnie! U nas rozwinie swoje skrzydła.

Robotyka przeniesie Twoje dziecko do świata mechaniki, wirników, mechanizmów. To będzie pasjonująca wyprawa. Zajęcia są w środy (co 2 tygodnie). Najbliższe 14 października o godz. 15:30. Cena regularna to 30zł.
Matematyka w kolorach klocków Lego bawi i uczy. Jest świetnym sposobem na rozwinięcie kompetencji matematycznych. Zajęcia są w środy (co 2 tygodnie). Najbliższe 14 października o godz. 16:45. Cena regularna to 25zł.

Sport to zdrowie! Każdy przedszkolak to powie

Zajęcia rozwijające z elementami piłki nożnej są super sprawą! Poprawią kondycję każdego małego sportowca. Chcesz, aby Twoje dziecko ćwiczyło z nami? Zapraszamy we wtorki o godz. 15:30. Cena regularna to 15zł

A może wschodnie sztuki walki przypadną do gustu Twojemu dziecku? Zapraszamy na taekwondo w każdą środę o godz. 16:15. Uwaga! 21 października zajęcia bezpłatne.

Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy: fundacja@nowe-pokolenie.pl